DermapenWorld partnerem Aussie & Kiwi Film Festu

Hlavním partnerem filmového festivalu AUSSIE & KIWI FILM FEST se v roce 2023 stala australská dermokosmetická značka DermapenWorld. Majitel distribuce pro Českou republiku a Slovensko Petr Zach k partnerství dodává: “Naše značka má Austrálii v DNA a jsme proto hrdí, že jsme partnerem akce, která přibližuje českým divákům kulturu a život v Austrálii a na Novém Zélandu.”  

DermapenWorld je celosvětový lídr v mikrojehličkování, což je vyhledávaná procedura pro obnovu pleti, která umí řešit například stárnoucí a sluncem poškozenou pleť, vrásky, akné a záněty, jizvy, pigmentové skvrny nebo růžovku. Mikrojehličkování Dermapen je ošetření, které stimuluje v těle proces vlastní obnovy pleti a také tvorby kolagenu a elastinu. 

Na Dermapen můžete zajít k proškoleným kosmetičkám, pleťovým terapeutům nebo lékařům po celé České republice a na Slovensku (přehled míst najdete ZDE – www.dermapenworld.cz/salony). Nově ale můžete vylepšit svou péči o pleť domácím mikrojehličkovacím zařízením Dermapen HOME. Není to vůbec složité, navíc vám vše vysvětlí a ukáží profesionálové v rámci služby Skin coach.  

Vaše pleť může zářit stejně jako jako u hvězd na stříbrném plátně. 

share:


Odebírejte Newsletter

Jazyk/Language: