Program

Termín festivalu je 11. – 14. listopadu 2022 v kině Lucerna – přidejte se k události na Facebooku zde

Předprodej vstupenek zde

PROGRAM:

Pátek 11. 11. 19:30

WHINA + Smysl života (krátký předfilm)  + slavnostní zahájení 
(Kino Lucerna, Velký sál)

 

Sobota 12. 11. 15:00

JMENUJI SE GULPILIL + Láska beze jména (krátký předfilm) 

(Kino Lucerna, Malý sál)

 

Sobota 12. 11.  18:00

MODROUS + Mimo provoz (krátký předfilm) 

(Kino Lucerna, Velký sál)

 

Pondělí 14. 11. 18:00

JAK OBŠŤASTNIT ŽENU + Vlna za vlnou (krátký předfilm) 
(Kino Lucerna, Velký sál)

AKCE:

Středa 2. 11.

18:30 DEGUSTACE NOVOZÉLANDSKÝCH VÍN S WINE’S BAY

(Champagneria, Průchodní 4, Praha 1) 
Ochutnáte 9 vzorků vín z různých vinařských oblastí Nového Zélandu. V ceně bude i menší občerstvení. Akce je vhodná i pro anglicky mluvící. Počet míst bude omezen, proto prosíme o závaznou platbu předem – registrace zde 

Neděle 13. 11. 

17:00 DEGUSTACE PIV Z PIVOVARU RAVEN 

(Champagneria, Průchodní 4, Praha 1) 

Ochutnávka piv s Filipem Millerem, sládkem pivovaru Raven v Plzni, který stojí za charitativní sérií speciálů Ďáblovo pivo pro Zoo Praha a který představí další zajímavá piva uvařená z australských a novozélandských chmelů. Rezervace na: kristyna@champagneria.cz  

 

Pro školy v rámci festivalu v kině Lucerna nabízíme dva zajímavé programy (Pro objednávku programu prosím kontaktujte Zuzanu Stiborkovou: z.stiborkova@gmail.com)

Pátek 11. 11. od 10:00 – přednáška o tasmánských čertech a dalších australských zvířatech v Zoo Praha. Přátelské povídání se spoustou fotografií vede chovatel tasmánských čertů v pražské Zoo pan David Vala. Přednáška navazuje na projekt Pražští ďábli pomáhají tasmánským čertům. Projekt vznikl na podporu vývoje vakcíny proti rakovině tváře, která ohrožuje ďábly medvědovité ve volné přírodě. Vylosovaní student obdrží dárek od Oxford University Press a Zoo Praha. Cena vstupenky je 80 Kč na studenta, učitelé mají vstup zdarma. 

Pondělí 14. 11. od 10:00 – promítání australského filmu Chlapec a pelikán. V jedné z hlavních rolí je Geoffrey Rush, film je v angličtině s českými titulky. Pro učitele jsou k filmu připraveny na vyžádání pracovní listy. Vylosovaní studenti obdrží dárek od Oxford University Press. Cena vstupenky je 80 Kč na studenta, učitelé mají vstup zdarma. 

 Odebírejte Newsletter

Jazyk/Language: